Ceník + Ubytovací řád

aktuální ceník : www.booking.com/hotel/cz/rada 

rezervace je možná pouze přes booking : www.booking.com/hotel/cz/rada 

poté co si u nás zarezervujete ubytování přes booking vám přijde do zpráv na bookingu (nebo do emailu) podrobný popis na samoobslužný proces ubytování.

(svou rezervací akceptujete ubytovací řád Hotelu Rada)

  • Příjezd je možný bezkontaktně  nejdříve od 15:00 

  • Odjezd je možný bezkontaktně do 10:00

----------------------------------------------------------------------------------

UBYTOVACÍ ŘÁD HOTELU RADA

Ubytování hosta je vždy definováno v průběhu závazné rezervace a za tento typ ubytování je hostu účtována odpovídající cena.

Hotel je oprávněn ubytovat pouze hosty, kteří mají platnou rezervaci ubytování přes booking.com  a kteří se řádně zaregistrují. Hosté jsou povinni před příjezdem oznámit hotelu přes booking.com své osobní údaje a také číslo  občanského průkazu nebo cestovního pasu a podepsat registrační kartu, která je na pokoji.

Pokud host neoznámí hotelu přes booking.com své osobní údaje je hotel oprávněn ubytování hostu odmítnout s ohledem k zákonu o místních poplatcích pro české občany a k zákonu 314/2018 Sb pro zahraniční klienty.

Na základě potvrzené objednávky je hotel povinen hosta ubytovat pouze bezkontaktně v době od 15:00 do 18:00 (24:00). Po tuto dobu je pokoj pro hosta rezervován, není-li objednávkou určeno jinak. Případné brzké ubytování před 15:00 hod není možné.

Hosty bez předchozí potvrzené rezervace a hosty přijíždějící po 18:00 hod není hotel povinen ubytovat.

Není-li možné prodloužit pobyt hosta v pokoji, ve kterém byl ubytován při příjezdu, je hotel oprávněn nabídnout pokoj jiný.

Odpovědnost ubytovatele za věci ubytovaného

Hotel neodpovídá za škodu na odložených věcech .

Obecná pravidla ubytování

Návštěvy nejsou možné.

V případě onemocnění či poranění hosta hotel zajistí pokud to bude možné lékařskou pomoc. Poplatek za převezení a ošetření si hradí host sám. Výjimkou je situace, kdy je hotel odpovědný za vzniklé onemocnění či poranění hosta. Je nezbytné takový úraz bezprostředně nahlásit.

Ve všech prostorách hotelu není dovoleno kouřit. V případě nedodržení si Vám dovolíme naúčtovat částku 2500 Kč. Hosté nejsou oprávněni přemísťovat žádný nábytek a zařízení a provádět jakékoli zásahy do elektrické sítě a zřízení umístěných na pokoji či ve společenských prostorách. Z bezpečnostních důvodů mohou hosté používat pouze ty elektrické spotřebiče, které slouží k jeho osobní hygieně (vysoušeče vlasů, holicí strojky, masážní strojky atd.) a dále notebooky, tablety a obdobné drobné elektrické spotřebiče.

Hosté jsou oprávněni využít zdarma bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím wifi ve všech prostorách.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Jízdní kola anebo jiné dopravní prostředky se do hotelu nesmí vnášet.

Parkovaní vozidel je možné na ulici před hotelem. Ubytovatel neručí za případné odcizení vozidla nebo věcí v něm.

Od 22:00 do 7:00 hodin jsou hosté povinni respektovat noční klid.

Pokud ubytovaná osoba pod vlivem alkoholu či omamných látek nebude skýtat záruku dodržování ubytovacího řádu, může jí být zamezen vstup do ubytování. Opakování této situace bude důvodem ukončení ubytování takové osoby.

Ve výjimečných případech je hotel oprávněn nabídnout hostovi jiné ubytování, než které si objednal. Toto ubytování se ovšem nesmí podstatně lišit od původně potvrzeného.

Hosté jsou povinni seznámit se s ubytovacím řádem a dodržovat ustanovení tohoto řádu. V případě, že je host poruší, má ubytovatel právo ukončit pobyt hosta před původně dohodnutým dnem odjezdu.

Pokud má host během ubytování nějaká opodstatněná přání nebo stížnosti, může oslovit příslušný personál, který vyvine maximální snahu vyhovět hostovu přání.

Bezpečnost, odpovědnost hosta za způsobenou škodu

Ve veškerých prostorách ubytování je zakázáno nosit nebo uchovávat zbraně.

Děti mladší deseti let nesmí z bezpečnostních důvodů zůstat v pokoji či v ostatních prostorách ubytování bez dozoru dospělé osoby. Za případné škody způsobené dětmi nese plnou odpovědnost jejich zákonný zástupce.

Hosté jsou odpovědni za škody způsobené na majetku.

Host hradí jím způsobenou škodu, pokud neprokáže, že jí nezavinil. Tento nárok se vztahuje i na škodu, která je zjištěna až po odjezdu hosta. Je nezbytné způsobenou škodu nahlásit bezprostředně (telefonicky).

Odjezd z hotelu

Host užívá pokoj po sjednanou dobu pobytu. Nebylo-li domluveno a schváleno ubytováním předem jinak, host se musí odhlásit nejpozději do 10:00 posledního dne pobytu a do této doby je povinen pokoj uvolnit. Neučiní-li tak, je hotel oprávněn účtovat hostu poplatek za další den pobytu.

Hosté musí při opuštění pokoje uzavřít vodovodní kohoutky, zavřít okna a dveře. Při odhlášení musí  do schránky číslo 01 ( u recepce)  odevzdat klíče.

Za ubytování a služby hosté platí na začátku svého pobytu dle platného ceníku.

V případě ztráty klíčů je host povinen neprodleně ztrátu nahlásit na recepci či personálu (telefonicky). V případě, že tak neučiní, hotel nenese odpovědnost za vzniklou škodu související se ztrátou klíčů. Za ztracené klíče je hostu účtován poplatek ve výši 2500 Kč. Tento poplatek je host povinen uhradit ještě před odjezdem z ubytování.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Od 1. 1. 2024 se přípočítává k ceně za ubytování poplatek ve výši 35kč/osoba/den Statutárnímu městu Ostrava  !
    (Obecně závazná vyhláška č. 13/2023)

  • PLATBY ZA UBYTOVÁNÍ SE PROVÁDÍ VŽDY JEN DOPŘEDU V PLNÉ VÝŠI ZA POČET NOCÍ
  • JE MOŽNÉ ,ŽE BUDEME CHTÍT PŘED VAŠÍM POBYTEM UHRADIT VRATNOU KAUCI NA POKOJ VE VÝŠI OD 1000,- DO 3000,-
  • STORNO PODMÍNKY PO UHRAZENÍ UBYTOVÁNÍ JSOU POČÍTÁNY VE 100% VÝŠI
  • SLEVA PO DOMLUVĚ S VEDOUCÍM HOTELU
  • € MOŽNOST PLATBY V EURECH


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Na základě Nařízení EU 2016/679 (dále jen GDPR) vám sdělujeme informace o zpracování osobních údajů hostů, ke kterému dochází v souvislosti s jejich pobytem.
Správcem osobních údajů je HOTEL RADA, s.r.o., adresa: Hlávkova 1041/2, PSČ 702 00.
Kontaktní údaje na osobu odpovědnou za ochranu osobních údajů jsou: info@hotelrada.cz , tel: 777995458

Kontaktujte nás

Hlávkova 1041/2, Ostrava

recepce@hotelrada.cz

777 995 458

Sdílejte s námi

Naše tipy