Upozornění před začátkem pobytu

Po vytvoření rezervace na www.booking.com/hotel/cz/rada , nám do zprávy v booking.com (nebo do emailu: recepce@hotelrada.cz) napiš osobní údaje potřebné k ubytování všech osob, které se chtějí u nás ubytovat (jméno, příjmení, adresu, datum narození, číslo dokladu - pas nebo občanský průkaz). Poté v den příjezdu (nejdříve v 15:00) dostaneš podrobné pokyny k samoobslužnému check-inu.

Pokud nám osobní údaje neposkytneš, tak tě bohužel neubytujeme a nezašleme ti přístupové kódy. Následně si rezervaci můžeš na www.boooking.com zrušit a požádat o vrácení svých peněz za rezervaci a peníze ti booking vrátí v nejbližší možné době.

Pokud při namátkové kontrole zjistíme, že jsi nám poskytl nepravdivé osobní údaje, bude ti pobyt ihned bez náhrady ukončen. Pokud se chystáš v hotelu uspořádat večírek, budeš v hotelu kouřit, vezmeš do budovy hotelu zvíře, jízdní kolo nebo jiný dopravní prostředek, bude ti pobyt bez náhrady ukončen a budeš z hotelu naší ochrankou ihned vykázán.

Vezmi prosím na vědomí, že samoobslužný check-in je možný od 15:00 a samoobslužný check-out do 10:00. Hostel nemá klasickou recepci. Neposkytujeme úschovu zavazadel. Manipulovat s nábytkem na pokoji je zakázáno. Veškeré informace naleznete na www.booking.com/hotel/cz/rada   . Pouze v případě technických problémů volej na náš telefon uvedený u vstupu do budovy hotelu.

Pokud nemáš přístupové kódy, pravděpodobně u nás rezervaci nemáš nebo ti rezervace byla zrušena. Pokud ti byla rezervace zrušena námi, požádej na www.boooking.com o vrácení peněz za tvou rezervaci a peníze ti booking vrátí v nejbližší možné době.

Kontaktujte nás

Hlávkova 1041/2, Ostrava

recepce@hotelrada.cz

777 995 458

Sdílejte s námi

Naše tipy